قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

Blog Article

ارمان قنبری: من نه دستگاه دارم ن گنج ...من گنج میخوام حتی اندازه ی عدسی از این بدبختی در بیار...

شرکت آی کا پی وی با داشتن بیش از دو دهه سابقه در امر خرید و فروش فلزیاب و همچنین ساخت دستگاه فلزیاب یکی از معتبرترین کمپانی های فعال در این صنعت می باشد.

اما این دستگاه ها معمولا قیمت بالایی داشته و همچنین زمان زیادی برای یادگیری نیاز دارند و هر کسی نمی تواند با آنها براحتی کار کند.

هر چه شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشد عمق کشف فلز بیشتر خواهد شد.

که به دلایل فراون منجمله فن اوریهای انحصاری و اختراعات ثبت شده.

برای ساخت طلایاب دستی ساده مانند تصویر قطعات را بر روی یک برد کوچک قرار دهید. سپس با استفاده از نوارچسب یا چسب یک دو سه، آن را بر روی یک میله محکم بچسبانید.

معایب: دوستان توجه داشته باشید که این دستگاه های فلزیاب دستی کوچک در حد خودشان به شمار در یافتن هدف کمک می کنند و در واقع می توان گفت که بیشتر جنبه ی تفریحی و سرگرمی دارند. اگر شما این مدل ها در کنار یک دستگاه پرقدرت دیگر استفاده کنید کاربرد بیشتری دارد تا استفاده بصورت تکی!

دلیل پایین بودن قیمت محصولات نیز واردات و پخش بصورت عمده می باشد و با سود ناچیزی بصورت عمده یا خرده بفروش میرسد .توجه داشته باشید که محصولات پیشنهادی شرکت که مدل و امکاناتشان در کاتالوگ شرکت موجود است ،کاملا اصل و قبلا حداقل دو بار توسط تیم مهندسی شرکت آلفا الکترونیک تست شده اند. قبل از خرید هرگونه سیستم فلز یاب و گنج یاب ،کیفیت و کارایی و قیمت شرکت آلفا الکترونیک را با سایر شرکت ها مقایسه کرده و سپس تصمیم بگیرید. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.

برای ساخت طلا یاب به مجوعه از لوازم الکترونیکی نیاز دارید. لوازم اولیه برای شروع ساخت طلایاب دستی شامل برد الکترونیکی، مدار ها، سیم مسی، لوله، ردیاب و… قیمت طلایاب است در ادامه این وبلاگ با انواع سایر روش ها آشنا خواهید شد.

استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا و صنعت الکترونیک برای تولید دستگاه ها

شروع به جاروب کردن: دستگاه را در دست بگیرید و شروع به جارو کردن آن روی زمین با حرکت رفت و برگشتی کنید.

تا اینجا که با این دستگاه ها آشنا شده اید حتما به این فکر افتاده اید که چگونه می شود یک نمونه طلایاب دستی در خانه ساخت؟ ولی ….

به امکان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفکیک گفته می شود.اما ببینیم یک فلزیاب پیشرفته چه جنس فلزی را تفکیک می کند.گروه اول فلزاتی که خاصیت مغناطیس شونده دارند .

همچنین یک دستگاه فلزیاب با سیستم تفکیک قدرتمند دارای قیمتی بیشتر از یک دستگاه با سیستم تفکیک پر خطا است که تشخیص نوع و مکان هدف به درستی انجام نمیشود و سبب افزایش هزینه‌های کاوش و هدر رفتن وقت میشود. از دیگر عوامل تاثیر گذار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Report this page